سررسید در انگلیسی


SCROLL DOWN
 

با عضویت در کانال تلگرام ایده گرافیک از تخفیف ها و خدمات ویژه بهرمند شوید.


عضویت در کانال تلگرام
 
ایده گرافیک

معنی سررسید به انگلیسی


صفحه بندی سررسید

کلمه ی سررسید در زبان فارسی دارای چندین معنی کاملا متفاوت است. یکی از آنها به فرارسیدن موعد انجام یک کار اشاره می کند. معنی دیگر آن، سالنامه ی چاپ شده است. اما معادل انگلیسی کلمه سررسید چیست ؟
اولین منبعی که ما معمولا برای یافتن معادل یک کلمه در انگلیسی به آن مراجعه می کنیم سرویس مترجم گوگل است. معادل کلمه سررسید در مترجم گوگل کلماتی مانند maturity   ، due date و usance است. کلمات معادل پیشنهادی توسط دیکشنری های دیگر نیز مشابه همین نتایج است.
قابل توجه است که برخی از افراد کلمه calendar را معادل  کلمه سررسید در انگلیسی می دانند ، اما این کلمه به معنی تقویم است و نه سررسید.
معادل صحیح کلمه سررسید در انگلیسی Diary می باشد. Diary مانند سررسید یک محصول چاپی است که هر ساله و از روی تقویم آن سال، طراحی و چاپ می شود. بنابراین اگر برای جستجوی خود در اینترنت، به دنبال معادلی برای کلمه ی سررسید در انگلیسی می گردید ، کلمه Diary مناسب ترین و نزدیک ترین معنی را می دهد. قابل توجه است که این کلمه دارای معانی دیگری نیز می باشد. درضمن کلماتی مانند  agenda، yearbook  و برخی کلمات دیگر هم از نظر معنی و مفهوم به کلمه سررسید نزدیک بوده و در موارد خاص می تواند به عنوان معادل سالنامه مورد استفاده قرار گیرد.


تلفن مشاوره ، سفارش و خرید : 09188660617

تلگرام : http://t.me/sar1397


WWW.IIDE.IR
مقالات سررسید و تقویم

سررسید انگلیسی، فرم سررسید، چاپ سررسید، صفحه بندی سررسید

نرم افزار سررسید، سررسید 400، ، فرم بندی سررسید، تقویم لایه باز، طرح سررسید، سررسید 1400، سررسید وزیری

تقویم سال 1400، سررسید سال 1400، سالنامه، صفحه چینی سررسید، صفحه آرایی سررسید، فرم آماده سررسید، برنامه طراحی سررسید

فروش سررسید 1400 ، سررسید تبلیغاتی ، صفحه چینی ، فرم بندی 400، سررسید آنلاین ، تقویم حصیری ، سر رسید ، اطلاعات مهندسی سررسید ، اطلاعات آخر سررسید ، قیمت سررسید 1400، قیمت سررسید ، قیمت طراحی سررسید ، سررسید پالتویی ، لیست قیمت ، سال 1400، سررسید ارزان ، جلد سررسید ، طراحی جلد سررسید
روز شمار 1400 ، تقویم جیبی ، تقویم رومیزی 1400 ، چاپ ، چاپ سررسید ، چاپ تقویم ، سررسید اختصاصی ، طرح اختصاصی ،سررسید اروپایی ، سررسید جمعه جدا ، سررسید یک روزه ، سررسید دو روزه، سررسید خورشیدی

مقالات سررسید
 

طراحی و چاپ سررسید

کانون تبلیغاتی ایده گرافیک


با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تماس با ما