طراحی سررسید


SCROLL DOWN
 

با عضویت در کانال تلگرام ایده گرافیک از تخفیف ها و خدمات ویژه بهرمند شوید.


عضویت در کانال تلگرام
 
ایده گرافیک

طراحی آماده سررسید


صفحه چینی سررسید

طراحی سررسید یکی از راز های تبلیغاتی جهت رشد و جذب مشتری برای کسب و کار ها می باشد و این روش تبلیغاتی تضمینی را به شما می دهد که دارنده ی این سررسید روزی چند بار لوگو و تبلیغات شرکت و یا کارخانه ی شما را می بیند و در هر زمانی به شما دسترسی داشته باشد.

سررسید یا سالنامه به دفترچه هایی گفته می شود برای مشاهده وقایع روزانه، یادداشت های روزانه، یادآوری تاریخ های بدهکاری ها و بستانکاری ها از آن استفاده می شود. به دلیل قابل حمل بودن دسترسی به آن خیلی آسان می باشد و شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید. از سویی دیگر طراحی سررسید برای کارخانه ها و مشاغل پر درآمد جنبه ی تبلیغاتی و جذب مشتری را دارد که نشان می دهد آن شرکت یا کارخانه به صورت حرفه ای کار می کند و برای مشتریان خود ارزش قائل می شود.

تفاوت تراکت با سررسید چیست؟

تاثیر گذاری تراکت نسبت به سررسید کمتر است به این دلیل که تراکت ها تبلیغات چند ثانیه ای هستند و پس از همین مدت زمان دور ریخته می شوند اما سررسید تا سال ها قابل استفاده است و تبلیغات کسب و کار شما هر زمانی که مشتریان می خواهند استفاده کنند قابل مشاهده و یادآوری خواهد بود.

سعی کنید برای شغل خود برنامه ریزی زمانی مناسبی برای طراحی سررسید انجام دهید که تا قبل از شروع سال جدید آماده باشید. هر چقدر ارزش بیشتری برای کار خود قائل شوید، نگاه مشتری بیشتر به سمت شما جلب می شود. طراحی اختصاصی برای کار خود می تواند مخاطبان خود را تشویق به نگهداری از کار شما کند و همین آمار باعث به یادماندن شغل شما می شود.

سررسید ها در اندازه هایی مثل وزیری، خشتی، اروپایی، رقعی، پالتویی، رحلی و... طراحی می شوند که هر کدام نسبت به طراحی شما قابل استفاده هستند.

سررسید های وزیری به دلیل فضای زیادی که به مصرف کنندگان می دهند محبوبیت زیادی دارند و هرگز از این چرخه حذف نخواهند شد.

سالنامه های اروپایی امروزه به دلیل خوش دست بودن و پرداخت هزینه کمتری برای آن باعث شده تا بین مصرف کنندگان محبوب شود.

صحافی سالنامه و سررسید با روش های مختلفی انجام می شود. برخی از چسب یا دوخت و برخی از فنر های فلزی یا پلاستیکی استفاده می کنند که در میان آنها استفاده از فنر ها هزینه ی صحافی را به مقدار زیادی افزایش می دهد و فقط برای سررسید های بزرگ و ویژه از آنها استفاده می شود.

برای بالا بردن کیفیت سررسید خود میتوانید با توجه به نیاز های مخاطبان شما کیفیت کار خود را با استفاده از عکس های با کیفیت، سخن بزرگان و... بالا برد. سعی کنید مخاطبانی که مورد هدف شما قرار دارند بشناسید تا همه ی هزینه های تبلیغاتی شما بیهوده هدر نرود.

سررسید های موجود انواع مختلفی دارند که با توجه به نحوه ی نمایش روز ها، هفته ها، ماه ها و مناسبت های جاری تقسیم می شوند.

سررسید روزشمار

ر این نوع از سررسید ها برای هر روز یک صفحه اختصاص می دهند یعنی 365 صفحه برای 365 روز سال اختصاص می دهند. تاریخ و وقایع روز ها با توجه به روز در همان صفحه می باشد و برای تبلیغات و یادداشت نویسی فضای کافی وجود دارد.

سررسید جمعه مشترک

این نوع همانند سررسید روزشمار هستند با این تفاوت که حجم یادداشت کمی دارند و پنجشنبه و جمعه مشترک در یک صفحه قرار دارند. در این نوع سررسید با صرفه جویی و ادغام دوروز کاغذ کمتری مصرف کرده و بسته بندی کوچک تری را دارد به همین دلیل این نوع سررسید را بیشتر برای هدیه انتخاب می کنند و به راحتی با حجم کم قابل حمل می باشد.

سررسید دوروز در یک صفحه

به سررسیدی که دو روز از ماه در یک صفحه ادغام شده را دو روز در یک صفحه می گویند. این مدل سالنامه ها به دلیل باریک بودن زیبایی کمتری نسبت به بقیه دارند به همین دلیل استقبال کمتری از این نوع می شود.

سررسید یک هفته در یک صفحه

همانطور که از اسم این نوع سررسید پیداست تمام روز های هفته در یک صفحه گنجانده شده است. فضای یادداشت در یک روز برای سررسید تقریبا دو یا سه خط در نظر گرفته شده است و فقط می توانید به صورت تیتر یادداشت کنید. مرور بر کار های هفته را در یک صفحه را می توان یکی از مزیت های این نوع از سررسید در نظر گرفت.


نحوه ی طراحی صفحات آخر سررسید به چه صورت است؟

طراحی این بخش بستگی به سلیقه و گروه شغلی که این سررسید را برای تبلیغ انتخاب کرده اند دارند. برای مثال سررسید های مهندسی در انتها باید نقشه های مهندسی و در سررسید های مذهبی باید سخنان مذهبی در نظر گرفته شود. در کنار موضوعات انتخابی هم میتوان لیست شماره های ضروری، فاصله بین شهرها، پیش شماره شهرها، دفترچه تلفن و... در نظر گرفت.


برای طراحی سررسید باید به چه نکاتی توجه نمود؟

در مرحله ی اول باید سررسید انتخابی هماهنگ با موضوع کسب و کار شما باشد که بتوان از این طریق جذب مشتری نمود.
در مرحله ی دوم از رنگ های روشن برای جلب توجه مشتری استفاده کرد.
در مرحله سوم سعی کنید با طراحی اختصاصی خود پیامی را به مخاطب خود ارسال کنید.
در مرحله ی چهارم از فونت های مناسب برای طراحی استفاده کنید.
و در آخر سعی کنید از تصاویر با کیفیت برای انتقال پیام تبلیغاتی کسب و کار خود به مخاطبان استفاده کنید.


آیا کاری برای راحت تر کردن این مراحل وجود دارد؟

کانون تبلیغاتی ایده گرافیک دارای طراحان خبره در این زمینه توانسته با طراحی نرم افزاری اختصاصی با سرعت بالا برای این موضوع بیشترین دغدغه ی مشتریان را رفع کند. مشتریانی که برای طراحی به این سایت مراجعه می کنند می توانند به دو روش طرح خود را ارائه دهند. روش اول طرح اختصاصی خود شان می باشد که بلافاصله با کمترین زمان (کمتر از 3 ساعت) می توانند کار خود را تحویل بگیرند. روش دوم به این صورت است که مشتریان با هماهنگی با مشاورین این سایت طرحی با کیفیت برای کسب و کار خود انتخاب و با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت کار خود را تحویل بگیرند.

مزیت این سایت نسبت به سایرین در سرعت کار و قیمت پایین می باشد که مشتریان نزدیک به سال نو سالنامه ی خود را آماده داشته باشند.


نتیجه

سررسید و سالنامه یکی از راز های بزرگ جذب مشتری برای بزرگ کردن کسب و کار به شمار می رود. در کنار طراحی شما باید بتوانید طبق زمان مشخصی این کار را انجام دهید پس سعی کنید از سایت های معتبر مانند ایده گرافیک که طراحان مجرب برای مشاوره و طراحی سررسید شما دارند استفاده کنید و بزرگترین تبلیغات خود را بسازید.


اگر برای چاپ سررسید زمان کمی دارید، ما در کم ترین زمان ممکن (فقط در 3 ساعت) طرح سررسید شما را آماده می کنیم. برای سفارش فقط کافیست با شماره 09188660617 تماس حاصل فرمایید.


تلفن مشاوره، سفارش و خرید : 09188660617

تلگرام : http://t.me/sar1397


WWW.IIDE.IR
مقالات سررسید و تقویم

قیمت سررسید، محاسبه قیمت سررسید، صفحه چینی سررسید، قیمت تقویم

نرم افزار سررسید، سررسید 400، ، فرم بندی سررسید، تقویم لایه باز، طرح سررسید، سررسید 1400، سررسید وزیری

تقویم سال 1400، سررسید سال 1400، سالنامه، صفحه چینی سررسید، صفحه آرایی سررسید، فرم آماده سررسید، برنامه طراحی سررسید

فروش سررسید 1400 ، سررسید تبلیغاتی ، صفحه چینی ، فرم بندی 400، سررسید آنلاین ، تقویم حصیری ، سر رسید ، اطلاعات مهندسی سررسید ، اطلاعات آخر سررسید ، قیمت سررسید 1400، قیمت سررسید ، قیمت طراحی سررسید ، سررسید پالتویی ، لیست قیمت ، سال 1400، سررسید ارزان ، جلد سررسید ، طراحی جلد سررسید
روز شمار 1400 ، تقویم جیبی ، تقویم رومیزی 1400 ، چاپ ، چاپ سررسید ، چاپ تقویم ، سررسید اختصاصی ، طرح اختصاصی ،سررسید اروپایی ، سررسید جمعه جدا ، سررسید یک روزه ، سررسید دو روزه، سررسید خورشیدی

مقالات سررسید
 

طراحی و چاپ سررسید

کانون تبلیغاتی ایده گرافیک


با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تماس با ما