صفحه چینی سررسید


SCROLL DOWN
 

با عضویت در کانال تلگرام ایده گرافیک از تخفیف ها و خدمات ویژه بهرمند شوید.


عضویت در کانال تلگرام
 
ایده گرافیک

صفحه چینی سررسید


صفحه چینی سررسید

صفحه چینی سررسید یکی از خدماتی می باشد که کانون تبلیغاتی ایده گرافیک آن را با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و همچنین بصورت حرفه ای و اصولی انجام و به مشتریان عزیز ارائه می نماید. نرم افزارهای چیدمان و صفحه بندی سررسید این قابلیت را دارند که در کمترین زمان ممکن ( کمتر از یک ساعت) و با کمترین خطا و بهترین کیفیت طرح های ورودی را به یک سررسید آماده ی چاپ تبدیل کنند.

با توجه به اینکه چیدمان سررسید و سالنامه بصورت سنتی و دستی بسیار وقت گیر بوده و درصد خطا و اشتباه در انجام آن هم زیاد می باشد، ایده گرافیک به مشتریان خود پیشنهاد می کند برای صرفه جویی در وقت و همچنین حذف خطا ها و اشتباهات احتمالی ، طرح های دلخواه خود را به نرم افزارهای پیشرفته ما بسپارند تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت فرم آماده به چاپ سررسید خود را در اختیار داشته باشند.

نرم افزارهای چیدمان و فرم بندی سررسید هیچ گونه محدودیتی در نوع طرح و سایز سررسید ندارند و بصورت اختصاصی و حرفه ای همه نوع سالنامه ای را چیدمان می کنند . برای مثال می توان به سررسید های یک روز در یک صفحه ، دو روز در یک صفحه ، یک هفته در یک صفحه و ... اشاره کرد.


تلفن مشاوره ، سفارش و خرید : 09188660617

تلگرام : http://t.me/sar1397


WWW.IIDE.IR
مقالات سررسید و تقویم

چیدمان سررسید، فرم سررسید، صفحه چینی سررسید، صفحه بندی سررسید

نرم افزار سررسید، سررسید 400، ، فرم بندی سررسید، تقویم لایه باز، طرح سررسید، سررسید 1400، سررسید وزیری

تقویم سال 1400، سررسید سال 1400، سالنامه، صفحه چینی سررسید، صفحه آرایی سررسید، فرم آماده سررسید، برنامه طراحی سررسید

فروش سررسید 1400 ، سررسید تبلیغاتی ، صفحه چینی ، فرم بندی 400، سررسید آنلاین ، تقویم حصیری ، سر رسید ، اطلاعات مهندسی سررسید ، اطلاعات آخر سررسید ، قیمت سررسید 1400، قیمت سررسید ، قیمت طراحی سررسید ، سررسید پالتویی ، لیست قیمت ، سال 1400، سررسید ارزان ، جلد سررسید ، طراحی جلد سررسید
روز شمار 1400 ، تقویم جیبی ، تقویم رومیزی 1400 ، چاپ ، چاپ سررسید ، چاپ تقویم ، سررسید اختصاصی ، طرح اختصاصی ،سررسید اروپایی ، سررسید جمعه جدا ، سررسید یک روزه ، سررسید دو روزه، سررسید خورشیدی

مقالات سررسید
 

طراحی و چاپ سررسید

کانون تبلیغاتی ایده گرافیک


با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تماس با ما